National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2015 Family Pairs

Sussex/Surrey

Preliminary Round
Play by 12th May 2015
Round 1
Play by 26th May 2015
Round 2
Play by 9th Jun 2015
Round 3
Play by 23rd Jun 2015
Round 4
Play by 7th Jul 2015
Round 5
Play by 21st Jul 2015

John Graham
(South London)

BYE

John Graham
(South London)

7 - 28

Paul Jenkins
(Wandilea)

Paul Jenkins
(Wandilea)

WO Paul Jenkins

Jim Burns
(South London)

Paul Jenkins
(Wandilea)

24 - 21

Neil Winter
(Wimbledon Park)

Paul Jenkins
(Wandilea)

20 - 11

Peter Staples
(Wallington)

Paul Jenkins
(Wandilea)

12 - 27

Terence Honnor
(Worthing Pavilion)

Paul Jenkins
(Wandilea)

BYE

Jim Burns
(South London)

BYE

Jim Burns
(South London)

30 - 17

Edna Cullen
(Magdalen Park)

Edna Cullen
(Magdalen Park)

BYE

Allen Gillett
(Magdalen Park)

BYE

Allen Gillett
(Magdalen Park)

8 - 20

William Halford
(Colliers Wood)

William Halford
(Colliers Wood)

9 - 21

Neil Winter
(Wimbledon Park)

William Halford
(Colliers Wood)

BYE

Don Leach
(Belmont.)

WO Don Leach

Nicola Jenkins
(Wandilea)

Don Leach
(Belmont.)

WO Neil Winter

Neil Winter
(Wimbledon Park)

Anita Hoskins
(Wandilea)

8 - 34

Neil Winter
(Wimbledon Park)

Richard Cushen
(North Sheen)

BYE

Richard Cushen
(North Sheen)

17 - 19

Brian Bennett
(North Sheen)

Brian Bennett
(North Sheen)

28 - 7

Jill Barnett
(Cheam)

Brian Bennett
(North Sheen)

14 - 17

Peter Staples
(Wallington)

Brian Bennett
(North Sheen)

BYE

Emma Masters
(Cheam)

BYE

Emma Masters
(Cheam)

16 - 22

Jill Barnett
(Cheam)

Jill Barnett
(Cheam)

BYE

Peter Staples
(Wallington)

BYE

Peter Staples
(Wallington)

31 - 12

Mark Harding
(Cheam)

Peter Staples
(Wallington)

21 - 11

Anne Wellington
(Warlingham Park)

Mark Harding
(Cheam)

BYE

Andrew Granat
(Cheam Fields)

BYE

Andrew Granat
(Cheam Fields)

16 - 25

Anne Wellington
(Warlingham Park)

Anne Wellington
(Warlingham Park)

BYE

Debbie Souter
(Weybridge)

BYE

Debbie Souter
(Weybridge)

20 - 21

Jake Clarke
(Egham)

Jake Clarke
(Egham)

19 - 14

William Short
(Old Dean)

Jake Clarke
(Egham)

17 - 20

John Higginbotham
(Tongham)

John Higginbotham
(Tongham)

15 - 19

Terence Honnor
(Worthing Pavilion)

Jake Clarke
(Egham)

BYE

William Short
(Old Dean)

BYE

William Short
(Old Dean)

WO William Short

Kay Clarke
(Mytchett)

Kay Clarke
(Mytchett)

BYE

Andrew Boarer
(Mayford Hall)

23 - 21

Adam Clarke
(Weybridge)

Andrew Boarer
(Mayford Hall)

WO Andrew Boarer

Paul Shillingford
(Camberley)

Andrew Boarer
(Mayford Hall)

22 - 23

John Higginbotham
(Tongham)

Paul Shillingford
(Camberley)

BYE

John Higginbotham
(Tongham)

BYE

John Higginbotham
(Tongham)

28 - 14

Karl Hagan
(Godalming & Farncombe)

Karl Hagan
(Godalming & Farncombe)

BYE

Charles Wright
(Spartan & Lakeside)

BYE

Charles Wright
(Spartan & Lakeside)

19 - 18

Emma Cooper
(Staplecross)

Charles Wright
(Spartan & Lakeside)

15 - 20

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

18 - 22

Terence Honnor
(Worthing Pavilion)

Emma Cooper
(Staplecross)

BYE

Lindsay Burfield
(Ringmer)

13 - 19

Bob Bogie
(White Rock)

Bob Bogie
(White Rock)

17 - 21

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

BYE

Susan Walter
(Buxted Park)

BYE

Susan Walter
(Buxted Park)

20 - 14

Martin Pelosi
(Popes Mead)

Susan Walter
(Buxted Park)

WO Terence Honnor

Terence Honnor
(Worthing Pavilion)

Martin Pelosi
(Popes Mead)

WO Martin Pelosi

Les Finnimore
(Burgess Hill)

Gareth McDonagh
(Popes Mead)

BYE

Gareth McDonagh
(Popes Mead)

WO Terence Honnor

Terence Honnor
(Worthing Pavilion)

Terence Honnor
(Worthing Pavilion)

22 - 11

Simon Davey
(Worthing Pavilion)