National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2015 Mixed Pairs

Surrey

Preliminary Round
Play by 4th May 2015
Round 1
Play by 18th May 2015
Round 2
Play by 1st Jun 2015
Round 3
Play by 15th Jun 2015
Round 4
Play by 29th Jun 2015
Round 5
Play by 13th Jul 2015
Round 6
Play by 27th Jul 2015

Edna Cullen
(Magdalen Park)

BYE

Edna Cullen
(Magdalen Park)

17 - 22

Daisy Leach
(Magdalen Park)

Daisy Leach
(Magdalen Park)

25 - 15

Michael Ryan
(South London)

Daisy Leach
(Magdalen Park)

9 - 30

Shan Maylin
(Southey)

Shan Maylin
(Southey)

20 - 19

Michael Sigamoney
(North Sheen)

Shan Maylin
(Southey)

4 - 21

Patricia Bourne
(Purley Bury)

Patricia Bourne
(Purley Bury)

18 - 15

Charlie Souter
(Weybridge)

Anita Hoskins
(Wandilea)

15 - 20

Daisy Leach
(Magdalen Park)

Paul Jenkins
(Wandilea)

WO Don Leach

Don Leach
(Belmont.)

Don Leach
(Belmont.)

8 - 23

Michael Ryan
(South London)

Nicola Jenkins
(Wandilea)

17 - 25

Michael Ryan
(South London)

Paul Alderman
(Putney Town)

BYE

Paul Alderman
(Putney Town)

17 - 29

Shan Maylin
(Southey)

Shan Maylin
(Southey)

23 - 14

Kay Stockley
(Southey)

Shan Maylin
(Southey)

BYE

Kay Stockley
(Southey)

BYE

Kay Stockley
(Southey)

WO Kay Stockley

Colin Henry Nolan
(Mid-Surrey)

Colin Henry Nolan
(Mid-Surrey)

BYE

Derrol Moores
(Southey)

BYE

Derrol Moores
(Southey)

10 - 22

Richard Capon
(North Sheen)

Richard Capon
(North Sheen)

19 - 14

Brian Lawton
(Mid-Surrey)

Richard Capon
(North Sheen)

WO Michael Sigamoney

Michael Sigamoney
(North Sheen)

Richard Capon
(North Sheen)

BYE

Lee Dickson
(North Sheen)

BYE

Lee Dickson
(North Sheen)

12 - 20

Brian Lawton
(Mid-Surrey)

Brian Lawton
(Mid-Surrey)

BYE

Michael Sigamoney
(North Sheen)

BYE

Michael Sigamoney
(North Sheen)

17 - 12

Richard Cushen
(North Sheen)

Michael Sigamoney
(North Sheen)

24 - 13

Nicholas Cooper
(Southey)

Richard Cushen
(North Sheen)

BYE

Pauline Biddlecombe
(Southey)

BYE

Pauline Biddlecombe
(Southey)

10 - 19

Nicholas Cooper
(Southey)

Nicholas Cooper
(Southey)

BYE

Brian Farley
(Felbridge)

21 - 17

Ray Hall
(Sutton)

Brian Farley
(Felbridge)

7 - 26

Carol McGrail
(Shirley Park)

Carol McGrail
(Shirley Park)

19 - 17

Jon Wilson
(Chipstead)

Carol McGrail
(Shirley Park)

22 - 7

Joanna Barrow
(Epsom Park)

Carol McGrail
(Shirley Park)

8 - 23

Patricia Bourne
(Purley Bury)

Jill Barnett
(Cheam)

14 - 22

Carol McGrail
(Shirley Park)

Jon Wilson
(Chipstead)

BYE

Jon Wilson
(Chipstead)

23 - 15

Colin Gray
(Shirley Park)

David Kelly
(Purley Bury)

WO Colin Gray

Colin Gray
(Shirley Park)

Marjorie Cole
(Old Coulsdon)

25 - 16

Alan Wilmot
(Purley Bury)

Marjorie Cole
(Old Coulsdon)

18 - 19

Sarah Howick
(Cheam)

Sarah Howick
(Cheam)

19 - 24

Joanna Barrow
(Epsom Park)

Robert Budd
(Ashburton Park)

16 - 21

Sarah Howick
(Cheam)

Peter Hunt
(Purley Bury)

21 - 13

Peter Phillips
(Ashburton Park)

Peter Hunt
(Purley Bury)

11 - 24

Joanna Barrow
(Epsom Park)

Joanna Barrow
(Epsom Park)

24 - 10

Elaine Tunstall
(Croydon Municipal Officers)

Marie Sanderson
(Chipstead)

11 - 27

Martin Bevan
(Croydon)

Martin Bevan
(Croydon)

16 - 20

Susan Newby-Robson
(Old Coulsdon)

Susan Newby-Robson
(Old Coulsdon)

17 - 21

Gary Stevens
(Cheam)

Gary Stevens
(Cheam)

8 - 24

Patricia Bourne
(Purley Bury)

Susan Newby-Robson
(Old Coulsdon)

20 - 19

Emma Masters
(Cheam)

Ron Southwood
(Shirley Park)

20 - 21

Gary Stevens
(Cheam)

Gary Stevens
(Cheam)

WO Gary Stevens

Kevin Donovan
(Sutton)

John Cameron
(Croydon)

WO Kevin Donovan

Kevin Donovan
(Sutton)

Mike McDonagh
(Cheam)

26 - 19

Peter Lowe
(Shirley Park)

Mike McDonagh
(Cheam)

16 - 17

Jennifer Staples
(Croydon Municipal Officers)

Jennifer Staples
(Croydon Municipal Officers)

10 - 28

Patricia Bourne
(Purley Bury)

Robin Gordon
(Purley Bury)

16 - 21

Jennifer Staples
(Croydon Municipal Officers)

Lynne Bourne
(Croydon)

12 - 24

Peter Staples
(Wallington)

Peter Staples
(Wallington)

18 - 20

Patricia Bourne
(Purley Bury)

Patricia Bourne
(Purley Bury)

WO Patricia Bourne

Val Hobart
(Purley Bury)

David McCallum
(Camberley)

BYE

David McCallum
(Camberley)

22 - 21

Duncan Heard
(Woodbridge Hill)

David McCallum
(Camberley)

16 - 22

Kevin Clarke
(Mytchett)

Kevin Clarke
(Mytchett)

5 - 28

Charlie Souter
(Weybridge)

Charlie Souter
(Weybridge)

25 - 9

Debbie Souter
(Weybridge)

Charlie Souter
(Weybridge)

24 - 6

Kelly McCarthy
(Egham)

Duncan Heard
(Woodbridge Hill)

BYE

Christopher Ions
(Weybridge)

BYE

Christopher Ions
(Weybridge)

19 - 20

Kevin Clarke
(Mytchett)

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

14 - 23

Kevin Clarke
(Mytchett)

Charles Spear
(Milford)

BYE

Charles Spear
(Milford)

23 - 5

Paul Elgar
(Windlesham)

Charles Spear
(Milford)

10 - 21

Charlie Souter
(Weybridge)

Paul Elgar
(Windlesham)

BYE

Terry Friday
(Egham)

BYE

Terry Friday
(Egham)

17 - 22

Charlie Souter
(Weybridge)

Charlie Souter
(Weybridge)

BYE

Ben Ottley
(West End.)

BYE

Ben Ottley
(West End.)

13 - 20

Carolyne Stevens
(Milford)

Carolyne Stevens
(Milford)

20 - 3

Sean Gingell
(Egham)

Carolyne Stevens
(Milford)

17 - 21

Debbie Souter
(Weybridge)

Carolyne Stevens
(Milford)

BYE

Philip Pugh
(Old Dean)

BYE

Philip Pugh
(Old Dean)

18 - 19

Sean Gingell
(Egham)

Sean Gingell
(Egham)

BYE

Ben Garden
(Egham)

BYE

Ben Garden
(Egham)

WO Debbie Souter

Debbie Souter
(Weybridge)

Debbie Souter
(Weybridge)

21 - 11

Terry Osgood
(Albury)

Debbie Souter
(Weybridge)

BYE

Janet Robins
(Milford)

12 - 18

Terry Osgood
(Albury)

Terry Osgood
(Albury)

22 - 9

Carol Harding
(Knaphill)

Carol Harding
(Knaphill)

BYE

Shirley Clarke
(Weybridge)

BYE

Shirley Clarke
(Weybridge)

26 - 24

Tony Woolf
(Camberley)

Shirley Clarke
(Weybridge)

21 - 19

Gill Platt
(Milford)

Shirley Clarke
(Weybridge)

21 - 20

Robert Palser
(Camberley)

Shirley Clarke
(Weybridge)

14 - 25

Kelly McCarthy
(Egham)

Tony Woolf
(Camberley)

BYE

Gill Platt
(Milford)

BYE

Gill Platt
(Milford)

21 - 15

Stef Ponsillo
(Woodbridge Hill)

Stef Ponsillo
(Woodbridge Hill)

BYE

James Raggett
(Godalming & Farncombe)

WO Robert Palser

Robert Palser
(Camberley)

Robert Palser
(Camberley)

22 - 9

Phillip Clark
(Weybridge)

Robert Palser
(Camberley)

21 - 20

Ian Jenkins
(Weybridge)

Keith Wilson
(Camberley)

11 - 24

Phillip Clark
(Weybridge)

Stephen Barnard
(Egham)

BYE

Stephen Barnard
(Egham)

WO Ian Jenkins

Ian Jenkins
(Weybridge)

Ian Jenkins
(Weybridge)

BYE

Sheila Seddon
(Milford)

BYE

Sheila Seddon
(Milford)

12 - 21

Roy Spencer
(Egham)

Roy Spencer
(Egham)

19 - 7

Andrew Beaumont
(Egham)

Roy Spencer
(Egham)

15 - 25

Kelly McCarthy
(Egham)

Roy Spencer
(Egham)

BYE

Andrew Beaumont
(Egham)

BYE

Andrew Beaumont
(Egham)

20 - 18

Sue Markham
(Woodbridge Hill)

Sue Markham
(Woodbridge Hill)

BYE

Peter Twells
(Chertsey)

BYE

Peter Twells
(Chertsey)

22 - 19

Michael Platt
(Milford)

Michael Platt
(Milford)

BYE

Angela Boarer
(Mayford Hall)

BYE

Angela Boarer
(Mayford Hall)

13 - 21

Kelly McCarthy
(Egham)

Kelly McCarthy
(Egham)

BYE