National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2015 Mixed Fours

Surrey

Preliminary Round
Play by 21st May 2015
Round 1
Play by 4th Jun 2015
Round 2
Play by 18th Jun 2015
Round 3
Play by 2nd Jul 2015
Round 4
Play by 16th Jul 2015
Round 5
Play by 30th Jul 2015

Paul Jenkins
(Wandilea)

BYE

Paul Jenkins
(Wandilea)

30 - 10

Daisy Leach
(Magdalen Park)

Paul Jenkins
(Wandilea)

16 - 17

Dennis Hennessy
(Wandilea)

Dennis Hennessy
(Wandilea)

22 - 21

Richard Cushen
(North Sheen)

Dennis Hennessy
(Wandilea)

1 - 0

Patricia Bourne
(Purley Bury)

Dennis Hennessy
(Wandilea)

1 - 0

Terry Friday
(Egham)

Daisy Leach
(Magdalen Park)

BYE

Dennis Hennessy
(Wandilea)

BYE

Dennis Hennessy
(Wandilea)

20 - 8

Nicholas Cooper
(Southey)

Nicholas Cooper
(Southey)

BYE

Richard Cushen
(North Sheen)

20 - 14

Kay Stockley
(Southey)

Richard Cushen
(North Sheen)

20 - 10

Diane Double
(Supreme)

Richard Cushen
(North Sheen)

WO Richard Cushen

John Cameron
(Croydon)

Diane Double
(Supreme)

BYE

Keith Searle
(Purley Bury)

18 - 20

Peter Staples
(Wallington)

Peter Staples
(Wallington)

15 - 17

John Cameron
(Croydon)

John Cameron
(Croydon)

BYE

Patricia Bourne
(Purley Bury)

BYE

Patricia Bourne
(Purley Bury)

23 - 14

Kevin Donovan
(Sutton)

Patricia Bourne
(Purley Bury)

23 - 14

Mike McDonagh
(Cheam)

Patricia Bourne
(Purley Bury)

WO Patricia Bourne

Anne Wellington
(Warlingham Park)

Richard Turner
(Shirley Park)

18 - 19

Kevin Donovan
(Sutton)

Mike McDonagh
(Cheam)

BYE

Mike McDonagh
(Cheam)

21 - 8

Phil Bailey
(Cheam Fields)

Phil Bailey
(Cheam Fields)

22 - 16

Colin Gray
(Shirley Park)

Jennifer Staples
(Croydon Municipal Officers)

BYE

Jennifer Staples
(Croydon Municipal Officers)

9 - 24

Anne Wellington
(Warlingham Park)

Anne Wellington
(Warlingham Park)

21 - 10

Marie Sanderson
(Chipstead)

Anne Wellington
(Warlingham Park)

BYE

Roger Graves
(Sutton)

BYE

Roger Graves
(Sutton)

12 - 20

Marie Sanderson
(Chipstead)

Marie Sanderson
(Chipstead)

BYE

Martin Wood
(Mytchett)

WO Martin Wood

Robert Palser
(Camberley)

Martin Wood
(Mytchett)

8 - 21

Debbie Souter
(Weybridge)

Debbie Souter
(Weybridge)

10 - 20

Peter Tiner
(Windlesham)

Peter Tiner
(Windlesham)

19 - 18

Jan Pedersen
(Mytchett)

Peter Tiner
(Windlesham)

15 - 23

Terry Friday
(Egham)

Debbie Souter
(Weybridge)

BYE

Peter Twells
(Chertsey)

BYE

Peter Twells
(Chertsey)

10 - 24

Peter Tiner
(Windlesham)

David Harding
(Knaphill)

16 - 18

Peter Tiner
(Windlesham)

Shirley Clarke
(Weybridge)

22 - 12

Tony Woolf
(Camberley)

Shirley Clarke
(Weybridge)

16 - 17

Jan Pedersen
(Mytchett)

Jan Pedersen
(Mytchett)

24 - 23

Ben Garden
(Egham)

Jan Pedersen
(Mytchett)

23 - 22

Sean Gingell
(Egham)

Ben Garden
(Egham)

BYE

Ben Garden
(Egham)

27 - 8

Philip Pugh
(Old Dean)

Philip Pugh
(Old Dean)

BYE

Terry Osgood
(Albury)

BYE

Terry Osgood
(Albury)

23 - 17

Ben Ottley
(West End.)

Terry Osgood
(Albury)

14 - 16

Adam Clarke
(Weybridge)

Adam Clarke
(Weybridge)

8 - 21

Terry Friday
(Egham)

Ben Ottley
(West End.)

BYE

Sue Markham
(Woodbridge Hill)

7 - 22

Carolyne Stevens
(Milford)

Carolyne Stevens
(Milford)

15 - 16

Adam Clarke
(Weybridge)

Adam Clarke
(Weybridge)

BYE

Roy Spencer
(Egham)

BYE

Roy Spencer
(Egham)

15 - 20

David McCallum
(Camberley)

David McCallum
(Camberley)

17 - 20

Terry Friday
(Egham)

David McCallum
(Camberley)

BYE

Terry Friday
(Egham)

BYE

Terry Friday
(Egham)

24 - 17

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

BYE