National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2017 Family Pairs

Area 8: Surrey/Sussex

Preliminary Round
Play by 16th May 2017
Round 1
Play by 30th May 2017
Round 2
Play by 13th Jun 2017
Round 3
Play by 27th Jun 2017
Round 4
Play by 11th Jul 2017
Round 5
Play by 25th Jul 2017

Martin Byrne
(Streatham Park)

BYE

Martin Byrne
(Streatham Park)

WO Don Leach

Don Leach
(Belmont.)

Don Leach
(Belmont.)

WO Neil Winter

Neil Winter
(Wimbledon Park)

Neil Winter
(Wimbledon Park)

20 - 21

Griff Jenkins
(Wandilea)

Griff Jenkins
(Wandilea)

7 - 20

Gary Clarke
(Egham)

Gary Clarke
(Egham)

7 - 18

Debbie Souter
(Weybridge)

Don Leach
(Belmont.)

BYE

Neil Winter
(Wimbledon Park)

BYE

Neil Winter
(Wimbledon Park)

WO Neil Winter

John Graham
(South London)

John Graham
(South London)

22 - 21

Harry Halford
(Colliers Wood)

Edna Cullen
(Magdalen Park)

BYE

Edna Cullen
(Magdalen Park)

WO Griff Jenkins

Griff Jenkins
(Wandilea)

Griff Jenkins
(Wandilea)

18 - 13

Brian Bennett
(North Sheen)

Griff Jenkins
(Wandilea)

BYE

Daniel Capon
(North Sheen)

BYE

Daniel Capon
(North Sheen)

15 - 20

Brian Bennett
(North Sheen)

Brian Bennett
(North Sheen)

BYE

Alan Harding
(West Wimbledon)

12 - 22

Richard Cushen
(North Sheen)

Richard Cushen
(North Sheen)

25 - 8

Andrew Aldam
(Warlingham Park)

Richard Cushen
(North Sheen)

28 - 6

Marie Sanderson
(Chipstead)

Richard Cushen
(North Sheen)

12 - 24

Gary Clarke
(Egham)

Andrew Aldam
(Warlingham Park)

BYE

Marie Sanderson
(Chipstead)

BYE

Marie Sanderson
(Chipstead)

WO Marie Sanderson

Mark Harding
(Cheam)

Mark Harding
(Cheam)

BYE

Jill Barnett
(Cheam)

BYE

Jill Barnett
(Cheam)

21 - 22

Emma Masters
(Cheam)

Emma Masters
(Cheam)

5 - 21

Gary Clarke
(Egham)

Emma Masters
(Cheam)

BYE

Nick Hardy
(Camberley)

BYE

Nick Hardy
(Camberley)

5 - 22

Gary Clarke
(Egham)

Gary Clarke
(Egham)

BYE

Paul Shillingford
(Camberley)

BYE

Paul Shillingford
(Camberley)

WO Debbie Souter

Debbie Souter
(Weybridge)

Debbie Souter
(Weybridge)

19 - 15

John Higginbotham
(Tongham)

Debbie Souter
(Weybridge)

20 - 19

Robin Street
(Knaphill)

Debbie Souter
(Weybridge)

21 - 14

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

Debbie Souter
(Weybridge)

BYE

John Higginbotham
(Tongham)

BYE

John Higginbotham
(Tongham)

23 - 14

Sue Markham
(Woodbridge Hill)

Sue Markham
(Woodbridge Hill)

BYE

Ian Fey
(Byfleet)

BYE

Ian Fey
(Byfleet)

17 - 16

Kay Clarke
(Mytchett)

Ian Fey
(Byfleet)

12 - 24

Robin Street
(Knaphill)

Kay Clarke
(Mytchett)

BYE

Robin Street
(Knaphill)

BYE

Robin Street
(Knaphill)

28 - 9

Karl Hagan
(Godalming & Farncombe)

Karl Hagan
(Godalming & Farncombe)

BYE

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

20 - 7

Graham Cooper
(Staplecross)

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

22 - 21

Stuart Jellis
(White Rock)

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

25 - 21

Bob Bogie
(White Rock)

Lee Heitzman
(Spartan & Lakeside)

25 - 16

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

Alec Martin
(White Rock)

9 - 22

Stuart Jellis
(White Rock)

Martin Pelosi
(Lindfield)

7 - 25

Bob Bogie
(White Rock)

Bob Bogie
(White Rock)

23 - 22

Robert Thorpe
(Hollingbury Park)

Glenn Still
(Portslade)

16 - 25

Robert Thorpe
(Hollingbury Park)

Malcolm Keane
(Southbourne.)

BYE

Malcolm Keane
(Southbourne.)

WO Simon Davey

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

21 - 13

Andrew Clarke
(Worthing Pavilion)

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

BYE

Andrew Clarke
(Worthing Pavilion)

BYE

Andrew Clarke
(Worthing Pavilion)

24 - 10

Matthew Smith
(Tarring Priory)

Matthew Smith
(Tarring Priory)

WO Matthew Smith

Terence Honnor
(Worthing Pavilion)