National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2018 Family Pairs

Area 8: Surrey/Sussex

Preliminary Round
Play by 15th May 2018
Round 1
Play by 29th May 2018
Round 2
Play by 12th Jun 2018
Round 3
Play by 26th Jun 2018
Round 4
Play by 10th Jul 2018
Round 5
Play by 24th Jul 2018

Allen Gillett
(Magdalen Park)

BYE

Allen Gillett
(Magdalen Park)

WO John Graham

John Graham
(South London)

John Graham
(South London)

8 - 17

Griff Jenkins
(Wandilea)

Griff Jenkins
(Wandilea)

13 - 22

David Gerlach
(Gonville)

David Gerlach
(Gonville)

11 - 32

Robin Street
(Knaphill)

Robin Street
(Knaphill)

18 - 22

Stephen Heitzman
(Spartan & Lakeside)

John Graham
(South London)

BYE

Neil Winter
(Wimbledon Park)

BYE

Neil Winter
(Wimbledon Park)

14 - 26

Griff Jenkins
(Wandilea)

Griff Jenkins
(Wandilea)

BYE

David Gerlach
(Gonville)

27 - 15

Don Leach
(Belmont.)

David Gerlach
(Gonville)

25 - 12

Chris Jenkins
(Wandilea)

David Gerlach
(Gonville)

17 - 15

Richard Cushen
(North Sheen)

Chris Jenkins
(Wandilea)

BYE

Richard Cushen
(North Sheen)

BYE

Richard Cushen
(North Sheen)

21 - 17

Anne Wellington
(Warlingham Park)

Anne Wellington
(Warlingham Park)

BYE

James Waller
(Leatherhead)

BYE

James Waller
(Leatherhead)

17 - 30

Peter Staples
(Wallington)

Peter Staples
(Wallington)

16 - 20

Jill Barnett
(Cheam)

Jill Barnett
(Cheam)

11 - 29

Robin Street
(Knaphill)

Peter Staples
(Wallington)

BYE

Paul Manuel
(Newdigate)

BYE

Paul Manuel
(Newdigate)

14 - 23

Jill Barnett
(Cheam)

Jill Barnett
(Cheam)

BYE

Adam Clarke
(Weybridge)

BYE

Adam Clarke
(Weybridge)

6 - 18

Robin Street
(Knaphill)

Robin Street
(Knaphill)

22 - 21

Debbie Souter
(Weybridge)

Robin Street
(Knaphill)

BYE

Kevin Clarke
(Old Dean)

BYE

Kevin Clarke
(Old Dean)

4 - 18

Debbie Souter
(Weybridge)

Debbie Souter
(Weybridge)

BYE

Charles Spear
(Milford)

WO Suzanne Markham

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

17 - 23

Jamie Tindall
(Weybridge)

Jamie Tindall
(Weybridge)

19 - 21

Nick Hardy
(Camberley)

Nick Hardy
(Camberley)

18 - 20

Stephen Heitzman
(Spartan & Lakeside)

Stephen Heitzman
(Spartan & Lakeside)

21 - 19

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

Jamie Tindall
(Weybridge)

BYE

Nick Hardy
(Camberley)

BYE

Nick Hardy
(Camberley)

28 - 13

Paul Shillingford
(Camberley)

Mark Bishopp
(Weybridge)

16 - 19

Paul Shillingford
(Camberley)

Martin Pelosi
(Lindfield)

BYE

Martin Pelosi
(Lindfield)

17 - 16

Graham Cooper
(Staplecross)

Martin Pelosi
(Lindfield)

7 - 28

Stephen Heitzman
(Spartan & Lakeside)

Graham Cooper
(Staplecross)

BYE

Alec Martin
(White Rock)

BYE

Alec Martin
(White Rock)

WO Stephen Heitzman

Stephen Heitzman
(Spartan & Lakeside)

Stephen Heitzman
(Spartan & Lakeside)

BYE

Robert Thorpe
(Hollingbury Park)

BYE

Robert Thorpe
(Hollingbury Park)

17 - 13

Jamie Dunk
(Shoreham)

Robert Thorpe
(Hollingbury Park)

18 - 25

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

26 - 13

Matthew Smith
(Tarring Priory)

Jamie Dunk
(Shoreham)

BYE

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

BYE

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

26 - 19

Robert Taylor
(Worthing Pavilion)

Robert Taylor
(Worthing Pavilion)

BYE

Matthew Smith
(Tarring Priory)

BYE

Matthew Smith
(Tarring Priory)

19 - 5

Helen Jones
(Worthing Pavilion)

Matthew Smith
(Tarring Priory)

19 - 18

Lorraine Kuhler
(Worthing Pavilion)

Helen Jones
(Worthing Pavilion)

BYE

Andrew Clarke
(Worthing Pavilion)

BYE

Andrew Clarke
(Worthing Pavilion)

6 - 24

Lorraine Kuhler
(Worthing Pavilion)

Lorraine Kuhler
(Worthing Pavilion)

BYE