National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2018 Mixed Fours

Area 15: Surrey

Preliminary Round
Play by 14th May 2018
Round 1
Play by 28th May 2018
Round 2
Play by 11th Jun 2018
Round 3
Play by 25th Jun 2018
Round 4
Play by 9th Jul 2018
Round 5
Play by 23rd Jul 2018

Kevin Slater
(Wandilea)

BYE

Kevin Slater
(Wandilea)

17 - 24

Don Leach
(Belmont.)

Don Leach
(Belmont.)

16 - 25

Richard Cushen
(North Sheen)

Richard Cushen
(North Sheen)

11 - 20

Robert Dodds
(Southey)

Robert Dodds
(Southey)

25 - 22

Marjorie Cole
(Old Coulsdon)

Robert Dodds
(Southey)

3 - 22

Debbie Souter
(Weybridge)

Don Leach
(Belmont.)

BYE

Richard Cushen
(North Sheen)

BYE

Richard Cushen
(North Sheen)

19 - 18

Diane Double
(Supreme)

Diane Double
(Supreme)

BYE

Michael Sigamoney
(North Sheen)

BYE

Michael Sigamoney
(North Sheen)

24 - 11

Susan Cooper
(Supreme)

Michael Sigamoney
(North Sheen)

3 - 19

Robert Dodds
(Southey)

Susan Cooper
(Supreme)

BYE

Robert Dodds
(Southey)

BYE

Robert Dodds
(Southey)

22 - 4

Edward Dear
(Newdigate)

Edward Dear
(Newdigate)

BYE

Mike Mcdonagh
(Cheam)

BYE

Mike Mcdonagh
(Cheam)

13 - 25

Andrew Barclay
(Old Coulsdon)

Andrew Barclay
(Old Coulsdon)

18 - 19

Marjorie Cole
(Old Coulsdon)

Marjorie Cole
(Old Coulsdon)

24 - 8

Kathy Charles
(Old Coulsdon)

Andrew Barclay
(Old Coulsdon)

BYE

Marjorie Cole
(Old Coulsdon)

BYE

Marjorie Cole
(Old Coulsdon)

20 - 17

Peter Staples
(Wallington)

Peter Staples
(Wallington)

BYE

Marie Sanderson
(Chipstead)

BYE

Marie Sanderson
(Chipstead)

8 - 22

Kathy Charles
(Old Coulsdon)

Kathy Charles
(Old Coulsdon)

18 - 16

Anne Wellington
(Warlingham Park)

Kathy Charles
(Old Coulsdon)

BYE

Anne Wellington
(Warlingham Park)

BYE

Anne Wellington
(Warlingham Park)

21 - 17

Lynne Cooper
(Dorking)

Lynne Cooper
(Dorking)

BYE

Kevin Clarke
(Old Dean)

BYE

Kevin Clarke
(Old Dean)

10 - 20

Simon Greenwood
(Camberley)

Simon Greenwood
(Camberley)

11 - 23

Debbie Souter
(Weybridge)

Debbie Souter
(Weybridge)

23 - 14

Ann Rapley
(Windlesham)

Debbie Souter
(Weybridge)

21 - 14

Ian Jenkins
(Weybridge)

Simon Greenwood
(Camberley)

21 - 15

Phil Pugh
(Old Dean)

Debbie Souter
(Weybridge)

21 - 11

Kelly Mccarthy
(Old Dean)

Debbie Souter
(Weybridge)

19 - 14

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

BYE

Ann Rapley
(Windlesham)

BYE

Ann Rapley
(Windlesham)

21 - 19

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

Ann Rapley
(Windlesham)

18 - 13

Terry Osgood
(Albury)

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

BYE

Terry Osgood
(Albury)

BYE

Terry Osgood
(Albury)

23 - 4

David Allen
(Knaphill)

David Allen
(Knaphill)

BYE

Billy Banks
(Chertsey)

BYE

Billy Banks
(Chertsey)

7 - 21

Sean Gingell
(Egham)

Sean Gingell
(Egham)

17 - 26

Gary Clarke
(Egham)

Gary Clarke
(Egham)

19 - 23

Ian Jenkins
(Weybridge)

Sean Gingell
(Egham)

BYE

Gary Clarke
(Egham)

BYE

Gary Clarke
(Egham)

25 - 6

John Stevens
(Weybridge)

John Stevens
(Weybridge)

BYE

Michael Platt
(Milford)

BYE

Michael Platt
(Milford)

WO Ian Jenkins

Ian Jenkins
(Weybridge)

Ian Jenkins
(Weybridge)

20 - 18

Carolyne Stevens
(Milford)

Ian Jenkins
(Weybridge)

BYE

Carolyne Stevens
(Milford)

BYE

Carolyne Stevens
(Milford)

25 - 15

Pam Garden
(Egham)

Pam Garden
(Egham)

BYE