National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2019 Mens Senior Pairs

Surrey

Preliminary Round
Play by 22nd May 2019
Round 1
Play by 5th Jun 2019
Round 2
Play by 19th Jun 2019
Round 3
Play by 3rd Jul 2019
Round 4
Play by 17th Jul 2019
Round 5
Play by 31st Jul 2019

Stephen Buckland
(Southwark Park)

WO Stephen Buckland

AL VADHER
(South London)

Stephen Buckland
(Southwark Park)

12 - 23

John Sinnott
(Temple)

John Sinnott
(Temple)

2 - 23

Neil Winter
(Wimbledon Park)

Neil Winter
(Wimbledon Park)

15 - 24

Michael Sigamoney
(North Sheen)

Michael Sigamoney
(North Sheen)

13 - 19

Elbio Gomez
(North Sheen)

Elbio Gomez
(North Sheen)

14 - 17

Phil Pugh
(Old Dean)

Jim Burns
(South London)

13 - 21

John Sinnott
(Temple)

Neil Winter
(Wimbledon Park)

18 - 11

Don Leach
(Belmont.)

Neil Winter
(Wimbledon Park)

19 - 11

Lee Edwards
(Southwark Sports)

Barry Davies
(South London)

6 - 26

Lee Edwards
(Southwark Sports)

Colin Devaney
(Southey)

12 - 11

Paul Alderman
(Putney Town)

Colin Devaney
(Southey)

7 - 16

Les Capocciama
(Putney Town)

Les Capocciama
(Putney Town)

14 - 15

Michael Sigamoney
(North Sheen)

Les Capocciama
(Putney Town)

BYE

Simon Jee
(Putney Town)

2 - 18

John Kennerley
(North Sheen)

John Kennerley
(North Sheen)

3 - 22

Michael Sigamoney
(North Sheen)

Michael Sigamoney
(North Sheen)

21 - 18

Stephen Stockley
(Putney Town)

Elbio Gomez
(North Sheen)

BYE

Elbio Gomez
(North Sheen)

21 - 18

Steve Allnutt
(Mid-Surrey)

Elbio Gomez
(North Sheen)

17 - 14

Steve Shanley
(Sutton)

Elbio Gomez
(North Sheen)

20 - 13

Mike McDonagh
(Cheam)

Steve Allnutt
(Mid-Surrey)

BYE

Steve Shanley
(Sutton)

21 - 16

Paul Manuel
(Newdigate)

Steve Shanley
(Sutton)

16 - 11

Joe Stevens
(Epsom Park)

Andrew Barclay
(Old Coulsdon)

11 - 21

Joe Stevens
(Epsom Park)

Mike McDonagh
(Cheam)

19 - 7

David HUMPHREYS
(Caterham)

Mike McDonagh
(Cheam)

21 - 12

Neil Asten
(Sutton)

Mike McDonagh
(Cheam)

22 - 16

Dave Warrington
(Croydon)

Neil Asten
(Sutton)

WO Neil Asten

Khanmuzaffarul Gause
(Croydon)

Ian Ross
(Wallington)

WO Dave Warrington

Dave Warrington
(Croydon)

Dave Warrington
(Croydon)

24 - 12

John Cocoracchio
(Sutton)

Paul Eales
(Redhill)

16 - 27

John Cocoracchio
(Sutton)

Allen Banks
(Purley Bury)

17 - 14

Geoff Collier
(Wallington)

Allen Banks
(Purley Bury)

19 - 10

Graeme Cupit
(Old Coulsdon)

Allen Banks
(Purley Bury)

18 - 2

David Williams
(Old Coulsdon)

Allen Banks
(Purley Bury)

14 - 20

Phil Pugh
(Old Dean)

Phil Pugh
(Old Dean)

16 - 11

Ben Garden
(Egham)

Graeme Cupit
(Old Coulsdon)

BYE

David Williams
(Old Coulsdon)

BYE

David Williams
(Old Coulsdon)

WO David Williams

Steve Cooke
(Purley Bury)

Steve Cooke
(Purley Bury)

BYE

Phil Pugh
(Old Dean)

BYE

Phil Pugh
(Old Dean)

20 - 13

Martin Wood
(Mytchett)

Phil Pugh
(Old Dean)

16 - 11

Mike Platt
(Milford)

Chris Cooper
(Tongham)

9 - 22

Martin Wood
(Mytchett)

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

BYE

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

13 - 18

Mike Platt
(Milford)

Mike Platt
(Milford)

17 - 3

STUART YOUNG
(Godalming & Farncombe)

Allan Davies
(Egham)

17 - 5

D. Wells
(Weybridge)

Allan Davies
(Egham)

10 - 11

Peter Boot
(Camberley)

Peter Boot
(Camberley)

14 - 22

GARY CLARK
(Camberley)

GARY CLARK
(Camberley)

10 - 13

Ben Garden
(Egham)

Peter Boot
(Camberley)

16 - 14

chris ions
(Weybridge)

Michael Rejman
(Farnham)

8 - 20

Arnie Lewis
(Camberley)

Arnie Lewis
(Camberley)

10 - 16

GARY CLARK
(Camberley)

GARY CLARK
(Camberley)

17 - 10

Roger Humphrey
(Godalming & Farncombe)

Ben Garden
(Egham)

16 - 13

Tony Woolf
(Camberley)

Ben Garden
(Egham)

21 - 17

Peter Brown
(Godalming & Farncombe)

Ben Garden
(Egham)

17 - 12

ROY SPENCER
(Egham)

Trevor Prentice
(Camberley)

12 - 14

Peter Brown
(Godalming & Farncombe)

Robin Street
(Knaphill)

12 - 10

Don Walsh
(Old Dean)

Robin Street
(Knaphill)

8 - 15

ROY SPENCER
(Egham)

ROY SPENCER
(Egham)

20 - 9

John Steer
(Camberley)