National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2019 Mixed Pairs

Area 15: Surrey

Preliminary Round
Play by 20th May 2019
Round 1
Play by 3rd Jun 2019
Round 2
Play by 17th Jun 2019
Round 3
Play by 1st Jul 2019
Round 4
Play by 15th Jul 2019
Round 5
Play by 29th Jul 2019

Liz Anderson
(South London)

22 - 18

Daisy Leach
(Belmont.)

Liz Anderson
(South London)

27 - 18

Rose Leach
(Belmont.)

Liz Anderson
(South London)

26 - 15

Steve Allnutt
(Mid-Surrey)

Liz Anderson
(South London)

12 - 13

Sally Wilson
(Chipstead)

Sally Wilson
(Chipstead)

16 - 22

Simon Clarke
(Old Coulsdon)

Simon Clarke
(Old Coulsdon)

22 - 11

Barry Jenkins
(Egham)

Rose Leach
(Belmont.)

BYE

Vivien Mutucumarana
(Gonville)

17 - 16

John Sinnott
(Temple)

Vivien Mutucumarana
(Gonville)

17 - 24

Steve Allnutt
(Mid-Surrey)

Steve Ellis
(Oxshott)

10 - 25

Steve Allnutt
(Mid-Surrey)

Lyn Nelhams
(Mid-Surrey)

BYE

Lyn Nelhams
(Mid-Surrey)

21 - 24

Shan Maylin
(Southey)

Shan Maylin
(Southey)

8 - 22

Sally Wilson
(Chipstead)

Richard Cushen
(North Sheen)

14 - 26

Shan Maylin
(Southey)

John Cocoracchio
(Sutton)

WO Sally Wilson

Sally Wilson
(Chipstead)

Sally Wilson
(Chipstead)

20 - 6

Chris Jones
(Epsom Park)

Chris Jones
(Epsom Park)

15 - 14

Marie Sanderson
(Chipstead)

Simon Clarke
(Old Coulsdon)

WO Simon Clarke

David Aburn
(Sutton)

Simon Clarke
(Old Coulsdon)

20 - 8

Pat Bourne
(Sutton)

Simon Clarke
(Old Coulsdon)

22 - 14

Gary Stevens
(Cheam)

Simon Clarke
(Old Coulsdon)

19 - 18

Kelly Jenkins
(Egham)

Pat Bourne
(Sutton)

28 - 12

Lynne Cooper
(Dorking)

PETER STAPLES
(Wallington)

18 - 28

Gary Stevens
(Cheam)

Gary Stevens
(Cheam)

22 - 10

Mike McDonagh
(Cheam)

Mike McDonagh
(Cheam)

WO Mike McDonagh

Lynn Donovan
(Purley)

Stephanie Crates
(Sutton)

18 - 19

Anne wellington
(Warlingham Park)

Anne wellington
(Warlingham Park)

18 - 23

Carol Mcgrail
(Sutton)

Carol Mcgrail
(Sutton)

18 - 19

Kelly Jenkins
(Egham)

Carol Mcgrail
(Sutton)

26 - 17

Bill Ayling
(Wallington)

Marjorie Cole
(Old Coulsdon)

15 - 22

Sean Gingell
(Egham)

Sean Gingell
(Egham)

5 - 23

Kelly Jenkins
(Egham)

Kelly Jenkins
(Egham)

25 - 14

Connor Hayes
(Old Dean)

Debbie souter
(Weybridge)

24 - 2

Shirley Clarke
(Egham)

Debbie souter
(Weybridge)

21 - 16

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

Debbie souter
(Weybridge)

26 - 21

Phil pugh
(Old Dean)

Debbie souter
(Weybridge)

19 - 7

Tony Woolf
(Camberley)

Debbie souter
(Weybridge)

14 - 18

Barry Jenkins
(Egham)

Ruth Newbury
(Milford)

14 - 22

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

Janet Robins
(Milford)

20 - 19

Ann Rapley
(Windlesham)

Janet Robins
(Milford)

9 - 22

Phil pugh
(Old Dean)

Phil pugh
(Old Dean)

24 - 16

Amy O'Toole
(Camberley)

Pamela Garden
(Egham)

22 - 7

Keith Wilson
(Camberley)

Pamela Garden
(Egham)

16 - 20

Carolyn Lythgoe
(Camberley)

Carolyn Lythgoe
(Camberley)

22 - 23

Tony Woolf
(Camberley)

John Everest
(Milford)

14 - 24

Carolyn Lythgoe
(Camberley)

John Green
(Seale & Sands)

16 - 21

Terry Osgood
(Albury)

Terry Osgood
(Albury)

14 - 23

Tony Woolf
(Camberley)

Tony Woolf
(Camberley)

19 - 15

Jenny Bywater
(Holloway Hill)

Barry Jenkins
(Egham)

19 - 15

ROY SPENCER
(Egham)

Barry Jenkins
(Egham)

20 - 14

Gary Clarke
(Egham)

Barry Jenkins
(Egham)

18 - 14

Martin Hayes
(Egham)

Barry Jenkins
(Egham)

25 - 15

Sheila Seddon
(Milford)

Mark Jones
(West End.)

11 - 20

Gary Clarke
(Egham)

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

23 - 22

Allan Davies
(Egham)

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

14 - 17

Martin Hayes
(Egham)

Martin Hayes
(Egham)

19 - 18

Pauline Worrall
(Camberley)

Tim Davies
(Horsell)

WO Tim Davies

Kevin clarke
(Old Dean)

Tim Davies
(Horsell)

12 - 24

Sheila Seddon
(Milford)

Sheila Seddon
(Milford)

23 - 12

Ian Jenkins
(Weybridge)

Jacqueline Castle
(Tongham)

WO Sheila Seddon

Sheila Seddon
(Milford)

Ian Jenkins
(Weybridge)

BYE

Ian Jenkins
(Weybridge)

26 - 18

Rebecca Fey
(Egham)

Rebecca Fey
(Egham)

17 - 16

Mike Platt
(Milford)