National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2019 Mens Champion of Champions

Huntingdonshire / Northamptonshire / Warwickshire

Preliminary Round
Play by 2nd Jun 2019
Round 1
Play by 16th Jun 2019
Round 2
Play by 30th Jun 2019
Round 3
Play by 14th Jul 2019
Round 4
Play by 28th Jul 2019
Round 5
Play by 11th Aug 2019

Sam Sallis
(Warboys)

[Challenger]

PAUL DALLIDAY
(Parkway)

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

Thomas Polkey
(City Of Peterborough)

[Challenger]

Owen Darlington
(St. Ives)

JACK CORNEY
(Warboys)

[Challenger]

Matthew Saunders
(Brampton)

 

[Challenger]

 

Mick Pope
(Eynesbury)

[Challenger]

Chris Millard
(Somersham)

Mick Corbyn
(Rushden Town)

[Challenger]

Scott Fleming
(Earls Barton)

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

John Haines
(Desborough Town)

[Challenger]

Dave Love
(Wellingborough)

Adam Pitfield
(Burton Latimer)

BYE

Adam Pitfield
(Burton Latimer)

[Challenger]

 

Will Hill
(Kettering Lodge)

[Challenger]

Connor Rollings
(Burton Latimer)

steven norman
(Higham Ferrers)

[Challenger]

Keith Gordon
(Irchester)

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

Pete Ward
(Desborough Town)

[Challenger]

Connor Cinato
(Kettering Midland Band)

David Iddles
(Kingsthorpe)

[Challenger]

John Freeman
(Abington)

 

[Challenger]

Andy Fowkes
(Northampton West End)

Andy Fowkes
(Northampton West End)

BYE

Darren Childs
(Northampton West End)

BYE

Darren Childs
(Northampton West End)

[Challenger]

Neil Rolfe
(Northampton Express)

 

[Challenger]

 

Neil Rolfe
(Northampton Express)

BYE

John Hodgkinson
(Daventry Town)

BYE

John Hodgkinson
(Daventry Town)

[Challenger]

Trevor Spear
(Northampton Whyte Melville)

Trevor Spear
(Northampton Whyte Melville)

BYE

Robert Allcock
(Tamworth)

[Challenger]

Richard Brittan
(Thistle)

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

Mark Ireland
(Erdington Court)

[Challenger]

Alex Lewis
(Sherwood Park)

Gary Langford
(Solihull Municipal)

BYE

Gary Langford
(Solihull Municipal)

[Challenger]

 

John Collett
(Stoke (Coventry))

[Challenger]

Mike Tansey
(Three Spires (Coventry))

John Eyles
(Jaguar)

[Challenger]

Graham Ashby
(Nuneaton)

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

John Slinn
(Matrix (Coventry))

[Challenger]

Keith Wooding
(Avenue (Coventry))

A Hoffman
(Rugby Thornfield)

[Challenger]

Lee Ingleston
(Bilton)

 

[Challenger]

 

Phil Bale
(Grange)

[Challenger]

Craig Carter
(Rugby)

Tom Millership
(Rugby)

[Challenger]

Howard Wilkins
(Oakfield)

 

[Challenger]

Colin Stanton
(Rugby Railway)

 

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

Colin Stanton
(Rugby Railway)

BYE

Daniel Ellicott
(Lillington)

[Challenger]

Dave Bloxham
(Snitterfield)

 

[Challenger]

 

Adam Shuttleworth
(Whitnash)

[Challenger]

Malcolm Wickens
(Royal Leamington Spa)

Simon Davies
(Welford-On-Avon)

BYE

Simon Davies
(Welford-On-Avon)

[Challenger]

 

 

[Challenger]

 

David Vowles
(Avon (Stratford-Upon-Avon))

[Challenger]

Andy Sparkes
(Avenue (Leamington))

David Blackmore
(Stratford-Upon-Avon)

[Challenger]

Robert Maries
(Fenny Compton)

 

[Challenger]

 

Ted Coupe
(Southam United)

[Challenger]

David Rushby
(Little Compton)