National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2019 Family Pairs

Area 8: Berkshire / Surrey / Sussex

Preliminary Round
Play by 14th May 2019
Round 1
Play by 28th May 2019
Round 2
Play by 11th Jun 2019
Round 3
Play by 25th Jun 2019
Round 4
Play by 9th Jul 2019
Round 5
Play by 23rd Jul 2019

Rose Leach
(Belmont.)

BYE

Rose Leach
(Belmont.)

11 - 24

David gerlach
(Gonville)

David gerlach
(Gonville)

11 - 18

Neil Winter
(Wimbledon Park)

Neil Winter
(Wimbledon Park)

4 - 24

Anne wellington
(Warlingham Park)

Anne wellington
(Warlingham Park)

22 - 27

Robin Street
(Knaphill)

Robin Street
(Knaphill)

23 - 4

Iain Winskill
(Shrivenham)

David gerlach
(Gonville)

BYE

Neil Winter
(Wimbledon Park)

BYE

Neil Winter
(Wimbledon Park)

21 - 20

Richard Cushen
(North Sheen)

Richard Cushen
(North Sheen)

BYE

Paul Manuel
(Newdigate)

BYE

Paul Manuel
(Newdigate)

17 - 19

Anne wellington
(Warlingham Park)

Anne wellington
(Warlingham Park)

20 - 9

Gemma Barnett
(Cheam)

Anne wellington
(Warlingham Park)

BYE

Peter Lowe
(Cheam)

BYE

Peter Lowe
(Cheam)

13 - 22

Gemma Barnett
(Cheam)

Gemma Barnett
(Cheam)

BYE

Allan Davies
(Egham)

6 - 21

John Higginbotham
(Tongham)

John Higginbotham
(Tongham)

24 - 17

Pauline Worrall
(Camberley)

John Higginbotham
(Tongham)

8 - 18

Gary Clarke
(Egham)

Gary Clarke
(Egham)

12 - 21

Robin Street
(Knaphill)

Pauline Worrall
(Camberley)

BYE

Gary Clarke
(Egham)

24 - 8

Debbie souter
(Weybridge)

Gary Clarke
(Egham)

17 - 2

Jamie Tindall
(Weybridge)

Jamie Tindall
(Weybridge)

BYE

Mark Bishopp
(Weybridge)

BYE

Mark Bishopp
(Weybridge)

WO Mark Bishopp

Ray Hagan
(Godalming & Farncombe)

Mark Bishopp
(Weybridge)

7 - 20

Robin Street
(Knaphill)

Ray Hagan
(Godalming & Farncombe)

BYE

Nick hardy
(Camberley)

18 - 21

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

12 - 30

Robin Street
(Knaphill)

Robin Street
(Knaphill)

BYE

Tony Buckley
(Desborough)

BYE

Tony Buckley
(Desborough)

WO Derek Cooper

Derek Cooper
(Sunningdale)

Derek Cooper
(Sunningdale)

21 - 9

Garry Cooper
(Suttons)

Derek Cooper
(Sunningdale)

16 - 20

Iain Winskill
(Shrivenham)

Iain Winskill
(Shrivenham)

26 - 23

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

Derek Cooper
(Sunningdale)

BYE

Garry Cooper
(Suttons)

BYE

Garry Cooper
(Suttons)

18 - 10

Morgan merryweather
(Island Bohemian)

Morgan merryweather
(Island Bohemian)

BYE

Neil Gauld
(Reading)

BYE

Neil Gauld
(Reading)

21 - 13

Jane Murphy
(Didcot)

Neil Gauld
(Reading)

15 - 17

Iain Winskill
(Shrivenham)

Jane Murphy
(Didcot)

BYE

Michael Linn
(Lambourn)

BYE

Michael Linn
(Lambourn)

16 - 20

Iain Winskill
(Shrivenham)

Iain Winskill
(Shrivenham)

28 - 14

kevin miles
(Thatcham)

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

BYE

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

25 - 3

Lorraine Kuhler
(Worthing Pavilion)

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

21 - 5

Helen Jones
(Worthing Pavilion)

Simon Davey
(Worthing Pavilion)

21 - 17

David Thorpe
(Hollingbury Park)

Lorraine Kuhler
(Worthing Pavilion)

BYE

Helen Jones
(Worthing Pavilion)

BYE

Helen Jones
(Worthing Pavilion)

18 - 17

Andrew Clarke
(Worthing Pavilion)

Andrew Clarke
(Worthing Pavilion)

BYE

Jamie Dunk
(Shoreham)

BYE

Jamie Dunk
(Shoreham)

21 - 22

David Thorpe
(Hollingbury Park)

David Thorpe
(Hollingbury Park)

21 - 20

steve heitzman
(Spartan & Lakeside)

David Thorpe
(Hollingbury Park)

BYE

Martin Pelosi
(Lindfield)

BYE

Martin Pelosi
(Lindfield)

14 - 20

steve heitzman
(Spartan & Lakeside)

Robert Bogie
(White Rock)

WO steve heitzman

steve heitzman
(Spartan & Lakeside)