National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2019 Mixed Fours

Area 3: Buckinghamshire / Oxfordshire

Preliminary Round
Play by 27th May 2019
Round 1
Play by 10th Jun 2019
Round 2
Play by 24th Jun 2019
Round 3
Play by 8th Jul 2019
Round 4
Play by 22nd Jul 2019

James Kirk
(Stony Stratford)

22 - 15

Neil Axelson
(Newport Pagnell)

James Kirk
(Stony Stratford)

19 - 16

Terry Allen
(Bradwell)

James Kirk
(Stony Stratford)

11 - 23

G Cooke
(Woburn Sands)

G Cooke
(Woburn Sands)

19 - 20

David Logan
(Hazells)

David Logan
(Hazells)

12 - 31

mr watts
(Headington)

Terry Allen
(Bradwell)

26 - 8

nathan nimmo
(Bletchley Town)

G Cooke
(Woburn Sands)

24 - 22

Donna Brookes
(Bletchley Town)

G Cooke
(Woburn Sands)

20 - 13

Carol Jones
(Stony Stratford)

Gerry Smyth
(Bletchley Town)

11 - 24

Carol Jones
(Stony Stratford)

Pauline Jones
(Bradwell)

22 - 13

Eddie Chanell
(Hazells)

Pauline Jones
(Bradwell)

9 - 23

David Logan
(Hazells)

David Logan
(Hazells)

20 - 19

ROGER CRICK
(Hazells)

David Logan
(Hazells)

25 - 16

Brian Clark
(Aston Clinton)

ROGER CRICK
(Hazells)

19 - 10

Steve Molnar
(Cheddington)

ROGER CRICK
(Hazells)

21 - 11

Megan Higgins
(Waddesdon)

Kim Challinor
(Hazells)

18 - 28

Megan Higgins
(Waddesdon)

Trevor room
(Waddesdon)

25 - 7

Barry Sharp
(High Wycombe)

Trevor room
(Waddesdon)

10 - 20

Ray Keen
(Gerrards Cross)

Ray Keen
(Gerrards Cross)

WO Charlene turpie

Charlene turpie
(Gerrards Cross)

Charlene turpie
(Gerrards Cross)

9 - 22

mr watts
(Headington)

Ray Keen
(Gerrards Cross)

21 - 18

Michael Skerry
(Iver Heath)

Lorna Efde
(Iver Heath)

13 - 16

Charlene turpie
(Gerrards Cross)

Charlene turpie
(Gerrards Cross)

23 - 6

David White
(Marlow)

David White
(Marlow)

20 - 13

KEITH PATRICK
(Gerrards Cross)

Chris Hill
(Iver Heath)

21 - 18

Charles Norgate
(Wexham)

Chris Hill
(Iver Heath)

2 - 21

mr watts
(Headington)

mr watts
(Headington)

17 - 12

Rachel McIntyre
(West Witney)

John Mockett
(Iver Heath)

11 - 20

mr watts
(Headington)

Carol Gaskins
(Oxford City & County)

15 - 19

Rachel McIntyre
(West Witney)

Rachel McIntyre
(West Witney)

13 - 11

Karen Alder
(West Witney)

Brian Ray
(Banbury Chestnuts)

7 - 30

Karen Alder
(West Witney)