National Events Portal

National Competitions Matches & Results 2019

2019 Mixed Fours

Area 15: Surrey

Preliminary Round
Play by 13th May 2019
Round 1
Play by 27th May 2019
Round 2
Play by 10th Jun 2019
Round 3
Play by 24th Jun 2019
Round 4
Play by 8th Jul 2019
Round 5
Play by 22nd Jul 2019

Rose Leach
(Belmont.)

BYE

Rose Leach
(Belmont.)

28 - 21

John Sinnott
(Temple)

Rose Leach
(Belmont.)

10 - 20

Richard Cushen
(North Sheen)

Richard Cushen
(North Sheen)

21 - 13

Andrew Bennett
(North Sheen)

Richard Cushen
(North Sheen)

6 - 22

Sean Gingell
(Egham)

Sean Gingell
(Egham)

17 - 19

Janet Robins
(Milford)

John Sinnott
(Temple)

BYE

Andrew Richardson
(Southey)

BYE

Andrew Richardson
(Southey)

17 - 22

Richard Cushen
(North Sheen)

Richard Cushen
(North Sheen)

BYE

Susan Cooper
(Supreme)

BYE

Susan Cooper
(Supreme)

17 - 20

Andrew Bennett
(North Sheen)

Andrew Bennett
(North Sheen)

21 - 9

PETER STAPLES
(Wallington)

Andrew Bennett
(North Sheen)

BYE

PETER STAPLES
(Wallington)

BYE

PETER STAPLES
(Wallington)

22 - 13

Keith Atkins
(Cheam)

Keith Atkins
(Cheam)

BYE

Mike McDonagh
(Cheam)

BYE

Mike McDonagh
(Cheam)

23 - 15

Marie Sanderson
(Chipstead)

Mike McDonagh
(Cheam)

21 - 8

Carol Mcgrail
(Sutton)

Mike McDonagh
(Cheam)

18 - 20

Sean Gingell
(Egham)

Marie Sanderson
(Chipstead)

BYE

Richard Hayward
(Old Coulsdon)

BYE

Richard Hayward
(Old Coulsdon)

14 - 23

Carol Mcgrail
(Sutton)

Anne wellington
(Warlingham Park)

WO Carol Mcgrail

Carol Mcgrail
(Sutton)

Sean Gingell
(Egham)

BYE

Sean Gingell
(Egham)

21 - 15

Ann Rapley
(Windlesham)

Sean Gingell
(Egham)

26 - 17

Martin payne
(Egham)

Ann Rapley
(Windlesham)

BYE

Carolyne Stevens
(Milford)

BYE

Carolyne Stevens
(Milford)

15 - 24

Martin payne
(Egham)

Martin payne
(Egham)

BYE

Rebecca Fey
(Egham)

BYE

Rebecca Fey
(Egham)

26 - 12

Gillian Platt
(Milford)

Rebecca Fey
(Egham)

8 - 22

Barry Jenkins
(Egham)

Barry Jenkins
(Egham)

7 - 22

Debbie souter
(Weybridge)

Debbie souter
(Weybridge)

7 - 25

Janet Robins
(Milford)

Gillian Platt
(Milford)

BYE

Barry Jenkins
(Egham)

BYE

Barry Jenkins
(Egham)

21 - 14

Kevin clarke
(Old Dean)

Kevin clarke
(Old Dean)

BYE

Debbie souter
(Weybridge)

BYE

Debbie souter
(Weybridge)

21 - 3

John Everest
(Milford)

Debbie souter
(Weybridge)

24 - 12

Ian Jenkins
(Weybridge)

John Everest
(Milford)

BYE

Ian Jenkins
(Weybridge)

BYE

Ian Jenkins
(Weybridge)

BYE

BYE

BYE

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

BYE

Graham Robinson
(Godalming & Farncombe)

14 - 19

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

19 - 18

Terry Osgood
(Albury)

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

19 - 20

Janet Robins
(Milford)

Suzanne Markham
(Woodbridge Hill)

BYE

Mark Jones
(West End.)

BYE

Mark Jones
(West End.)

18 - 26

Terry Osgood
(Albury)

Carolyn Lythgoe
(Camberley)

16 - 21

Terry Osgood
(Albury)

Pamela Garden
(Egham)

BYE

Pamela Garden
(Egham)

21 - 17

Phil pugh
(Old Dean)

Pamela Garden
(Egham)

17 - 21

Janet Robins
(Milford)

Phil pugh
(Old Dean)

BYE

Shirley Clarke
(Egham)

BYE

Shirley Clarke
(Egham)

14 - 20

Janet Robins
(Milford)

Janet Robins
(Milford)

BYE